Kullanım kılavuzu

Tebrik ederiz

 

Dünyadaki en gelişmiş cihazı seçmek için. Sahte ürünlerle dolu bir dünyada rekabet etmeye çalışıyoruz ve şüphesiz orijinal ürünü seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Ürününüzün gerçekliğini her zaman web sitemizden kontrol edebilirsiniz. Satın aldığınız cihazdan en iyi sonuçları almak için cihaz kılavuzuna daha yakından göz atabilirsiniz. Delil, orijinal GOLDAKS cihazın sadece tayin olunmuş. Şu anda, cihazımızı uzmanlarımızdan nasıl açacağınızı öğrenmek için resmi goldaks.com web sitesindeki destek sayfasında ayrıntıları kontrol edebilirsiniz. Ayrıca GOLDAKS ekibinden özel donanım haberleri ve güncellemeleri için e-posta adresinizi kullanarak web sitesine kaydolmanızı öneririz.

Kutuyu aç

 

Tüm parçaların yerinde olduğundan emin olun

 • Su geçirmez bir çanta
 • Bağlı tutamaklı ana ünite cihazı
 • Elektrikli duvar şarj cihazı
 • Cihaza bağlantı sağlayan altı anten
 •  Pantolon için klipsli kontrol kutusu
 • Küçük filtre ünitesi (eğer sipariş ettiyseniz).
 • Garanti belgesi
 • Kontrol kutusundaki seri numarası doğrulaması
 • Ana cihazda seri numarası doğrulaması
 • Garanti kartında seri numarası doğrulaması
 • Küçük filtre ünitesinde seri numarası doğrulaması.
 • Bavulun dış tarafındaki seri numarası doğrulaması.
 • Garanti kartındaki QR kodu
 • GOLDAKS kullanım kılavuzu

Özellikler

 

 

Arama Adı: 3D-DDT (LR-TR) Teknolojisi

 

Arama Sistemi: mikrobilgisayar CPU kontrolü ve yansıması

İletkenlik ve P6FE1M algoritması akıllı geliştirme.

Arama Aralığı: 5000M’ye kadar

Derinliği Tespit Etme: 70 M’ye Kadar

Enerji: 12V 1600mAh

Fırlatma Frekansı: 5.6-6KHz

Sinyal Frekansı: 360-440Hz

Paket Ağırlığı: 3 Kilogram

Algılama Tipi: altın, gümüş, bakır, değerli taşlar.

Kabuk Malzeme: Alüminyum

Kabuk Boyutu: Approx.39x29x11.5 CM

Adaptör Modeli: KDL-121000

Adaptör Girişi: 100-240V 50-60Hz 0.3A

Adaptör Çıkışı: 12V 1A

Çalışma Sıcaklığı: 0 ° -40 °

Kutu Malzemesi: ip66 plastik su geçirmez askeri tip

Şarj Yöntemleri: Bu cihaz, şarj edilebilir piller taktı, şarj süresi 6-8 saattir.

Garanti kaydı

 

Güçlü ürünümüzü satın almanızdaki başarınız için tebrikler.

Ürünü buradan satın aldıktan sonra, ürünü www.goldaks.com resmi web sitesi üzerinden güvenli bir şekilde kaydedecek ve satın aldığınız cihaza şirket tarafından sağlanan garanti süresi için benzersiz bir onay kodu alacaksınız. Alıcı, web sitesinde yer alan ürün garanti kayıt sayfasındaki yerinde kullanılabilecek gizli bir kişisel kod alacaktır. Buradaki orijinal ürünleri web sitesi üzerinden teyit etmeniz gerekmektedir.Bu, satın aldığınız cihazın garanti süresini etkinleştirmek için size nihai onay veren tek yerdir. Bu garantiyi kimse etkinleştiremez. Garanti şirketleri, şirketin resmi imzasını taşıyan şirket tarafından yazılı onay ve orijinal garanti belgesi almıştır. Elbette, sorularınızı sorabilir veya bu konuda yaşadığınız sorunu netleştirebilir ve ürün garantisini etkinleştirmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürünün orijinalliğini kontrol edin

 

Öncelikle, ürünün orijinalliğini garanti kartınızın üzerindeki seri numarasıyla kontrol edin. Bu süreç, birçok sahte ürünlerden nedeniyle çok önemlidir Lütfen seri numaramızı girip web sitemizden kayıt yaparak Sahte Ürünlerle mücadele etmemize yardımcı olun. Cihazınızı işletme başlatmak için goldaks.com adresine gidin. Cihazın sahtecilik olasılığına gelince, Lütfen cihaz seri numarasının aşağıdaki konumlarda olduğunu doğrulayın:

 1. Ana ünitenin üstü
 2. Kontrol filtre ünitesinin üstünde
 3. Küçük filtrede (satın aldıysanız)
 4. Garanti kartında
 5. Bavulun üstünde

Genel açıklama

 

DDT teknolojisi ve LR-TR arama yetenekleri ile zehirelenmiş cihazı Goldaks, ALL, EPP, PP, İZLEME, IŞIK MODU ve daha birçok gibi işlem programları ile birlikte geliyor. Goldaks’ta, planlama ve üretimden hiçbir şekilde taviz vermiyoruz. Yüksek kaliteli ürünler sunmak için yüksek kaliteli ürünler kullanıyoruz. Şirket, araştırma ve uzun menzilli derinlikten keşif alanında onlarca yıldır çalışıyor. Çeşitli alanlarda ürünleri üretmekteyiz ve uzak derinliklerde farklı amaçlar için müşteri gereksinimlerinin gizliliğini koruyoruz. Şu anda, altın, gümüş, bakır ve elmasların araştırılması ve aramada ürünü tanıtıyoruz. Bu amaçlarla dünyanın önde gelen ürünlerini satın almayı seçtiğiniz için çok mutluyuz. Laboratuarlarımızda yaptığımız birçok testten sonra, esas olarak hedef araştırmayı anlamak ve hazineleri bugüne kadar doğru ve hızlı bir şekilde keşfetmeye odaklanmış nihai bir ürüne ulaştık. 6 anten, büyük anten, sensör ve dünyada gelişmiş işlemciler tarafından desteklendi.

Mümkün olduğu kadar doğru bir sonuç elde etmek için,% 100’e kadar başarı oranı elde etmek için, hedef doğruluk işaretine en az 3 farklı zamanda ulaşmalı, farklı bölgelerden ve yönlerden 3 giriş denemeliyiz, böylece bir çeşit işaret yaratıyoruz, işaretleme Tüm girişimlerin kesişimi ve böylece kesin ve gerçek bir noktaya ulaşma.

Dünyanın manyetik alanı, Dünya’nın fiziksel özelliklerinden biridir. Manyetik alanın, yeryüzünde, atmosferinde ve ona en yakın alanda çeşitli fenomenler üzerinde etkisi vardır. Arama ve keşif alanında, birlikte çalıştığımız cihazı sıfırlamak ve cihazı aranabilir zemine göre sıfırlamak için kullanıyoruz. Planlanan zemine doğru ve hassas bir zemin dengesi yaptığımızda, 100% doğru ve kesin başarıya kadar doğru sonuçlar elde ederiz. Yer denge modunda olduğumuzda, her zaman bir pusula ve güneye bakacak ve kuzeye döneceğiz.

Doğru bir nokta belirlemenin bir başka yolu da, cihazı şüphelendiğiniz tüm noktalardan açmaktır. Böylece, hedef topraktaki en doğru noktaları araştırırken% 100 sonuç elde etmek için kesin yeri bileceksiniz. Bu şekilde, kayanın, külçelerin ve demire karşı küçük bir filtre kullanabilirsiniz; bu, toprak bileşenlerinin müdahalesi olmadan hedefin kesin olarak belirlenmesine büyük ölçüde katkıda bulunur.

Başlamadan önce

 

 • 6 anteni seçili konumlarına bağlayın. Cihazın iyi dönüp dönmediğinden ve antenlerin gürültü olmadan bağlandığından emin olun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Şarj cihazının fişini bağlayın, Konsol filtre kutusunu iki saattan fazla olmayan bir süre şarj edin, ana üniteyi 6 saattan fazla olmayan bir süre şarj edin.

Başlamak

 

Doğru iş talimatları

 

Yıldırım ve karanlık havalarda cihazı asla kullanmayın. öfekyi olmuş veya başka yoğun tahriş hissettiğinizde cihaz çalışmayacaktır ve sadece pamuklu giysiler giymelisiniz. Cihaz telefon, cep telefonu ve radyo gibi diğer elektrikli cihazların yanında çalışmaz ve ürünü kullanırken asla deri ayakkabı giymemelisiniz. Beden dili, her zaman dik durmanız ve sırtınızı serbest bırakmanız gerekir. Bu, cihazı kullanırken size başarı getirir.

 

Lütfen Not

 

Başlamadan önce Kullanım Kılavuzunu okumalı ve anlamalısınız.

 • Kullanmadan önce birkaç kez pratik yapmalısınız.
 • Serin ve kuru yerlerde 15-40 °C 5–70% nem oranında saklayın.
 • Cihazı çalıştırırken takı takmayın.
 • Cep telefonunu cihazın yanında kullanmayın.
 • Yüksek güç hattı altında çalışmayın.
 • Güç veya su hatlarının üstünde çalışmayın.

İlk adımlar

 

Karşı Demir / Kayalar / Nuggets Filtresi

100% kadar doğruluk yüksek filtreleme kapasitesine sahip filtre. Bu filtreyi kullanırken, aşağıdaki gibi belirtilen talimatları izleyin. Filtreyi zemine dikey konumda ve antenin yönü yukarı veya yan tarafa yerleştirmeniz gerekir, anteni yönlendirmek gerekir. Arama mesafesi, arama cihazından 100 metre uzakta kullanırken olmalıdır. Bu mesafeden uzaklaşırsan, geriye gitmeli, aradaki filtre konumunu değiştirmelisiniz, böylece aramaya olan mesafeyi ayarlayabilirsiniz. . Filtre muhteşem ve doğru, onu saniyede 3 kez kontrol edebilirsiniz. Bu algoritma dikkate değer bir seçim ile sonuçlanır ve muhtemelen bu malzemeleri aramak için dünyanın en iyisidir. Filtre doğrudan ana cihaz ile iletişim kurar. Makinenin nasıl çalıştığını anladığınızda ve bazı ilke ve kabiliyetlere göre, doğru sonuçlara kolayca ulaşıracaksınız.

Yer Dengesi

 

 • En önemli adım, cihazı sıfırlamak ve kalibre etmektir.
 • Bunu ayakta durmalı ve zeminde hiç durmadan metal bulunmadığından emin olmalısınız.
 • Traktör, demir veya demir ütüyü üniteyi arama alanındaki doğru konuma yerleştirin.
 • Yönünüzün, aygıtın manyetizmasına ilişkin Kullanıcı Kılavuzunda belirtilen şekilde Kuzey ve Güney arasında olduğundan emin olun.
 • Cihazın önünü indirin ve ayarlayın – yokuş aşağı yön – kolu düz yapın.
 • Cihazı açma / kapama düğmesi ile açın.
 • Filtre kontrol ünitesini açma kapama düğmesiyle açın.
 • Arama yöntemini seç,
 • Bu konumda 3 saniye kalın ve ardından cihazı önünüzden 90 derece sağa doğru kaldırın.
 • Bu adımı 3 defa tekrarlayın.
 • Bu çok önemli bir adımdır ve eğer cihaz kalibre edilmediyse ve sıfırlanmazsa, size herhangi bir sonuç vermeyeceğini bilmelisiniz.

 

Cihazınızı “İzleme Modu`nda” kalibre etmek için bu adımları tekrarlamanızı kesinlikle öneririz. “İzleme modu`nda” belirtilen talimatları ayrıntılı olarak izleyin. Diğer önemli bir öneri ise, arama yapmak istediğiniz malzemeyi ve takip / İzleme modundaki sıfırlama sırasında filtre / kontrol kutusunu bağlamaktır.

Ana İşaretleri

 

 • DDT – dünyanın en gelişmiş ve modern 3D algılama teknolojisi. Mesafe, derinlik ve hedef dahildir.
 • ALL– Bu kavramın tanımı, bugün dünyadaki en doğru seçim yeteneklerini kullanan kamu araştırmasıdır.
 • LR-TR– – Üstündeki 360 eğri üzerinde bir kubbe olarak 5000 metreye kadar uzun mesafeler. Zeminde görmediğiniz rezervuarları tespit etmek için cihazdaki en yeni anten teknolojisini ve en son gelişmiş işlemcileri kullanıyoruz.
 • EPP– Yalnızca PP’nin güncellenmiş bir sürümü size çok doğru arama yetenekleri sağlayan süper arama ayarlarıdır ve bu ayar özellikle kısa mesafeli aramalarda kullanılır çünkü insan engelleri cihazınızı bu ayarı kullanarak uzun süreli arama yapmaz.
 • PP– Hassas Dedektör en doğru ve en hassas seçeneklerden birdir. Hedefe doğru giden bir çeşit lazer ışınının olduğunu anlmak gerektir.O mesafeyi ölçer çalışıyor, ve yanlış okumada cihazın daha az hareket etmesine neden olarak yüzlerce metreye ulaşabilir.
 • P6FE1M– Milisaniyede farklı frekansların 6 çare bulmak.
 • ANTI FILTER– Filtre özelliğini iptal et; Kayalar, demir ve külçeler gibi birçok aranabilir malzemenin kaybına yol açarak, cihazı sadece bir hedefe odaklandı.

Mod 1 – PP

 •  100 metreye kadar arama yapın
 •  3 metreye kadar zeminedeki arama yapın

1.X/180°

2.X/45°

3.X/90°

Talimatlar:

 • Ön antenler çifti, hedefin görünür bir lazer ışını olarak antenler ile tek bir hatta toplandığı ölçüde istenen hedefi aramak, tespit etmek ve belirlemek için kullanılır. Bu nedenle, araştırma ve operasyon, odak ve istikrar üzerinde durularak, gereksiz dalgalanmalar olmaksızın, büyük bir dikkatle yapılmalıdır.
 • Diğer antenler, daha geniş ve daha derin yeraltı araştırmaları için, ayrıca artan sinyal gücü, arama ve keşif ve daha fazla güç için kullanılır.
 • Bu durumda, yukarıdaki arama ayarlarının özelliklerine göre arama yaptığınızı ve bu talimatları izleyerek diğer ayarları arayamadığınızı unutmayın.

Mod 2 – PP

 • 50 metreye kadar arama yapın
 • 6 metreye kadar zeminedeki arama yapın

1.X/180°

2.X/45°

3.X/90°

Talimatlar:

 • Ön antenler çifti, hedefin görünür bir lazer ışını olarak antenler ile tek bir hatta toplandığı ölçüde istenen hedefi aramak, tespit etmek ve belirlemek için kullanılır. Bu nedenle, araştırma ve operasyon, odak ve istikrar üzerinde durularak, gereksiz dalgalanmalar olmaksızın, büyük bir dikkatle yapılmalıdır.
 • Yeri doğrudan yaklaşan bu antenler, tüm toprak tiplerinden daha derin arama yapabilme yeteneğine sahiptir.
 • Diğer antenler, daha geniş ve daha derin yeraltı araştırmaları için, ayrıca artan sinyal gücü, arama ve keşif ve daha fazla güç için kullanılır.
 • Bu durumda, yukarıdaki arama ayarlarının özelliklerine göre arama yaptığınızı ve bu talimatları izleyerek diğer ayarları arayamadığınızı unutmayın.

Mod 3 – PP

 • 10 metreye kadar arama yapın
 • 12 metreye kadar zemindeki arama yapın

1.X/180°

2.X/90°

3.X/90°

Talimatlar:

 • Ön antenler çifti, hedefin görünür bir lazer ışını olarak antenler ile tek bir hatta toplandığı ölçüde istenen hedefi aramak, tespit etmek ve belirlemek için kullanılır. Bu nedenle, araştırma ve operasyon, odak ve istikrar üzerinde durularak, gereksiz dalgalanmalar olmaksızın, büyük bir dikkatle yapılmalıdır.
 • Yeri doğrudan yaklaşan bu antenler (4 anten), tüm toprak tiplerinden daha derin arama yapabilme yeteneğine sahiptir.
 • Diğer antenler, daha geniş ve daha derin yeraltı araştırmaları için, ayrıca artan sinyal gücü, arama ve keşif ve daha fazla güç için kullanılır.
 • Bu durumda, yukarıdaki arama ayarlarının özelliklerine göre arama yaptığınızı ve bu talimatları izleyerek diğer ayarları arayamadığınızı unutmayın.

Mod 4 – EPP

 • 1 metreye kadar arama yapın
 • 24 metreye kadar zemindeki arama yapın

1.X/90°

2.X/90°

3.X/90°

Talimatlar:

 • Bu, müşterilerin en çok aranan durumlarından biridir. Keşif, derinlemesine araştırma ve araştırma yeteneklerine olan talep geçmişten çok daha büyüktür. Yeni cihazın 1 metrekarelik bir alanda seçim, arama ve keşif özelliklerini sunabileceğini size göstermekten mutluluk duyuyoruz. 24 metre derinliğe kadar keşif yetenekleri!
 • Yeri doğrudan yaklaşan bu antenler (6 anten), tüm toprak tiplerinden daha derin arama yapabilme yeteneğine sahiptir.
 • Bu durumda, yukarıdaki arama ayarlarının özelliklerine göre arama yaptığınızı ve bu talimatları izleyerek diğer ayarları arayamadığınızı unutmayın.

Mod 5 –  ALL

 • 5000 metreye kadar arama
 • 70 metreye kadar zemindeki arama yapın

1.Y/180°

2.Y/45°

3.Y/90°

Talimatlar:

 • Ön antenler çifti hedef arama semptomlarını kullanır. Bu antenler, dünyadaki en gelişmiş arama teknolojileriyle karakterize edilir. Seçim ve arama sorunlarını çözerken aynı zamanda mükemmel arama hızı sağlayan gelişmiş algoritma ile gelişmiş bir işlemciye bağlıdır. Dikkat ve hız hedefimizdir.
 • Merkezdeki antenler çifti çok sofistike. Ayırca, yeri dönme yönünde dönen arka antenler çifti, Özellikle derin derinlikleri araştırmak amaçtır.
 • Bu durumda, yukarıdaki arama ayarlarının özelliklerine göre arama yaptığınızı ve bu talimatları izleyerek diğer ayarları arayamadığınızı unutmayın.
 • Bu mod bir çok kez kullanılır ve 6 numaralı modu kullandıktan sonra bu modu etkinleştirmenin önemli olduğunu bilmek önemlidir– Mod No 5 ALL.

Mod 6 – TAKİP MODU

 • • Gelişmiş sıfırlama ve denge modu.
 • Metal toprağa bakıyorsanız, bu ayarda cihazı 20 dakika ayarlamanız gerekir.
 • Not – Bu adımdan sonra arama işini başlatmak için sadece “ALL 5 Modu” moduna geçin.

1.Z/45 °

2.Z/45 °

3.Z/45 °

Talimatlar:

 • Bu mod açıldıktan sonra, Cihazı sadece 5-ALL ayarında kullanın, ve başka bir ayar yapmayın çünkü makine sadece 5 – ALL ayarında izleme ayarlandıktan sonra çalışacak şekilde programlanmıştır.
 • Bu ayar, cihazı toprak moduna sıfırlamak ve onu ayarlayabilmeniz ve dikkat ve doğru sonuçlar verebilmeniz için toprak malzemesi gereksinimlerine uyacak şekilde etkinleştirmektir.
 • Cihazı, kullanım kılavuzunun başlangıcında ayrıntılı olarak açıklandığı gibi toprak moduna sıfırlamalısınız. . Ayrıca, cihazı metal arazide kullanırsanız (çok fazla mineral tuzları ve benzerleri varsa), makinenin aramada çalışması zordur. Bu nedenle, bu mineral toprağa görüşmek için cihazı sıfırlamak gerekir.
 • Cihazın tutamacını sıkıca tutmalı ve cihazı aramak için yere doğru yönlendirmelisiniz. Zemin kabza dokundurmak kadar cihazı yönlendirin. Cihazın zemine bağlantısı çok önemlidir. Cihaz toprak moduna sıfırlandığında ve cihaz düzgün bir şekilde çalıştığında doğru bağlantı sağlanana kadar yüksek kaliteli metal kullanılarak üretilmiştir.

Mod 7 – ALTIN MODU

 • Bir amaç için arama – Altın

1.X/45°

2.X/45°

3.X/45°

Talimatlar:

 • Antenler, 3 metreye kadar derinliklere ve 500 metreye kadar mesafesi arama için önuna yönlendirin.
 • Antenler, 50 metreye mesafesi ve 6 metreye derinliklerde ulaşmak için 45 ° ‘lik bir açıyla yönlendirin.
 • Sadece başka pozisyonlarda çalışırken ve hazine alanına yaklaştığınızda etkili bir şekilde aramak için bu modu kullanın. Yukarıdaki konum, belirtilen güç, doğruluk ve konum ile karakterize edilen bir konumdur ve hedef belirlenmeden alanlarda kullanılmaya uygun değildir.

Mode 8 – GÜMÜŞ MODU

 • Bir amaç için arama – gümüş

1.X/45°

2.X/45°

3.X/45°

Talimatlar:

 • Antenler, 3 metreye kadar derinliklere ve 500 metreye kadar mesafesi arama için önuna yönlendirin.
 • Antenler, 50 metreye mesafesi ve 6 metreye derinliklerde ulaşmak için 45 ° ‘lik bir açıyla yönlendirin.
 • Sadece başka pozisyonlarda çalışırken ve hazine alanına yaklaştığınızda etkili bir şekilde aramak için bu modu kullanın. Yukarıdaki konum, belirtilen güç, doğruluk ve konum ile karakterize edilen bir konumdur ve hedef belirlenmeden alanlarda kullanılmaya uygun değildir.

Mod 9 – ELMAS MOD

 • Bir amaç için arama – elmas

1.X/45°

2.X/45°

3.X/45°

Talimatlar:

 • Antenler, 3 metreye kadar derinliklere ve 500 metreye kadar mesafesi arama için önuna yönlendirin.
 • Antenler, 50 metreye mesafesi ve 6 metreye derinliklerde ulaşmak için 45 ° ‘lik bir açıyla yönlendirin.
 • Sadece başka pozisyonlarda çalışırken ve hazine alanına yaklaştığınızda etkili bir şekilde aramak için bu modu kullanın. Yukarıdaki konum, belirtilen güç, doğruluk ve konum ile karakterize edilen bir konumdur ve hedef belirlenmeden alanlarda kullanılmaya uygun değildir.

Mod 10 – BAKIR MOD

 • Bir amaç için arama – bakır

1.X/45°

2.X/45°

3.X/45°

Talimatlar:

 • Antenler, 3 metreye kadar derinliklere ve 500 metreye kadar mesafesi arama için önuna yönlendirin.
 • Antenler, 50 metreye mesafesi ve 6 metreye derinliklerde ulaşmak için 45 ° ‘lik bir açıyla yönlendirin.
 • Sadece başka pozisyonlarda çalışırken ve hazine alanına yaklaştığınızda etkili bir şekilde aramak için bu modu kullanın. Yukarıdaki konum, belirtilen güç, doğruluk ve konum ile karakterize edilen bir konumdur ve hedef belirlenmeden alanlarda kullanılmaya uygun değildir.
Öğrenmenin başka yolları var mı?

Bu alanda uzman bir grup tarafından sunulan birçok yöntem var. Her uzman, cihazı açmak için kendisi yolunu vardır. Yalnızca bu yöntemi kullanmanız ve iyi bir şekilde izlerseniz, cihazın tüm özelliklerini doğru ve dikkat sonuçlardan alacağınızdan emin olmanızı öneririz.

Açıklanan talimatları takip ettim, ancak cihaz iyi çalışmıyor, ne yapmalıyım?

İlk, Bunu denediğiniz için mutluyuz. Çok fazla iş yaparsanız ve her aşamada kullanım talimatlarını yakından takip ederseniz, hedefinize ulaşacağınızdan eminiz. Müşteri hizmetleri temsilcilerimizden gün boyunca daha fazla yardım alabilirsiniz.

Başka dillere çeviri var mı?

Evet, çeşitli dillerde çevirilerimiz var. İngilizce, Arapça, İbranice, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve Çince. Yakında başka dillerde de yayınlayacağız. Umarım bu çeviriler size hizmet eder.

Cihazı, belirtilen adımları izlemeden açabilir miyim, ancak isteklerime göre?

Bunu önermiyoruz. Düzenli adımların listesine ulaşmak için çok çalıştık. Ancak alt satırda cihaz size aittir ve bu nedenle de yasa içinde istediğiniz şeyi yapabilirsiniz ve elbette net talimatlarımıza göre olmayan sonuçlar için sorumluluk almayız.

Yetkili alanları kullan

Sizinle paylaşmamız ve nereye bakmanız gerektiğini tavsiye etmeliyiz. İnternet sitesi tüm müşterilere İnternet üzerinden hizmet vermektedir, bu yüzden genel olarak bu konuya değineceğiz. Her ülke bir dizi yasa ve doğal kaynaklar için arama yasallığı ile karakterizedir, hazineleri ve anıtlar kaybetmelerinin yanı var gibi arama alanları yasaktır ve etkileri bulduk kurallara uyun. Müşterilerin bu talimatları takip etmelerini ve özel arama alanlarındaki yasalara uymalarını öneririz. Çoğu ülkede, bu konuda istisnai bir sınırlama yoktur, ancak yine de dikkatli olmanızı istiyoruz. Umarız iyi bir araştırmanız var. GOLDAKS takımı.

s

Şarj sırasında koruma

Şarj cihazını kullanırken dikkatli olun. Belirtilen sürelerinin doldurdu aşılmadığından emin olmak için Kullanım Kılavuzundaki tam kullanım talimatlarını okuyun.

U

Arama alanlarının sınırları

Bu çok önemli bir konudur. Sınırlarını iyi bilen belirli bir alanı araştırmanızı ve odaklanmanızı öneririz. Gelişmiş cihazımız 5 km’ye kadar tahliye kapasitesine sahiptir. Bu, dünyadaki en sofistike araştırma ve tanımlama gücüdür, dolayısıyla özel mülkiyeti olan alanların belirli sınırları aşmadığını bilmelisiniz. Tabii ki, bu size sunduğumuz tek tavsiyemiz. Hazineleri, GOLDAKS ekibini kesinlikle yanıltacaksınız.

Sadece kişisel kullanımınız için Kullanım Kılavuzunu indirin

Bunu ihlal eden ve kullanım kılavuzunu dağıtan kişi kanunu ihlal eder
×
Show

Dünya çapında ücretsiz gönderim !

Kaçırma !

Şimdi satın al

GoldAks

Bizi İzleyin