Distribütör

Vizyonumuz, dünyadaki bu eşsiz ve gelişen cihazla ilgili bilincin yayılması, böylece her müşterinin farklı yerlerde ona ulaşabilmesi, pazarlarda yüksek bir profil elde etmesi yanı sıra, ve ürünümüzü gerçek başarıya ulaşmadan taklit etmeye çalışan bu firmaları mücadele etmesidir.

Çok sayıda yönetim kurulu toplantısı düzenliyoruz, birçok pazarlama ve gelişim planının yanı sıra, yöneticilerin görüşleri de, yeni pazarlara girme ve dünyanın her yerinden çeşitli distribütör ve ithalatçılarla işbirliği yapma ihtiyacı hakkında tartışmalar sürmektedir. Bu tartışmalarda gündeme getirilen birçok soru vardır. Bunlardan en önemlisi, ürünlerin kalitesini korumak ve onlara makul fiyatlarla sunmaktır.

Bu sayfanın altındaki linkten bize ulaşmanızı rica ederiz, ve Şirket ile nasıl distribütör olunur tanışmaktır. İlk adımı detaylarınızı bırakacak ve bir sonraki adımı bilirsin için, bize biraz bilgi vermeli ve uzmanlığınızı yerel pazarda kanıtlamanız gerekir, temsilcilerimizden biri sizinle iletişime geçecektir. Şirket, uygun gördüğü herhangi bir sebeple size distribütör lisansını vermeyi kabul etmeme hakkını saklı tutar.

 

×
Show

Dünya çapında ücretsiz gönderim !

Kaçırma !

Şimdi satın al

GoldAks

Bizi İzleyin