Hakkımızda

Kırk yılı aşkın bir süredir sıkı çalıştık ve GOLDAKS uzun menzilli konum belirleyici cihazını geliştirdik. Şimdi, nihayet, ürünümüzü dünya çapındaki tüm müşterilere pazarlayabiliriz. Bu ürün, GOLDAKS’ın benzersiz cihazının cihaz yetenekleri ile bağlantılı olarak dünya çapında dolaşan seçkin söylentiler yıllardır ayrıcalıklıydı.

Ürün

Altın, gümüş, bronz, elmas, mağara, tünel ve rezervuar bulmak için kullanılan cihazlar

Takım

Fizik ve arkeolog profesörlerin liderliğindeki küresel bir uzman ekibi

Desteklemek

Servis, destek ve garanti sağlayan tek şirket

Ar & Ge

Gelişmiş araştırma ve geliştirme merkezleri – çok yakında bir sonraki şeyi keşfedeceksiniz ..

Son zamanlarda, sondaj geliştirme ve tünel keşfetmek alanlarında işbirliği bize sağlayan sözleşme imzalamayı sona erdik. Bu teknik askeri ve politik alanlarda öncülük ediyor; Özel teknik, tünelleri, mağaraları, yer altı hava ceplerini belirlemek bize sağlıyor. Bu harika teknik yer altı, tüneller, kayalar ve bronz, gümüş, altın ve pırlanta gibi metallerin derinliklerinde saklı olan hazineleri araştırmak de bize sağlıyor.

İç yerde çok sayı madenler ve servetlerdan vardır. Altından kazı şirketleri gibi şirketlerden müşterilere araştırma uzmanlığı sağlıyoruz, Ayrıca,elmas, altın, gümüş alanlarında çalışan özel şirketler için gelişmiş donanımlar sağlıyoruz, mağara keşif meraklıları ve tünellerin yanı sıra, Altın, elmas, gümüş, kıymetli metaller ve diğer mağaralar ve tüneller gibi büyük metal gruplarını tespit etmemizi bize sağlayan iyonik teknoloji sayesinde dünyanın çevresi bilgilerimizi arttırıyoruz. Hazine avı alanında en iyi hizmet ve ürünleri sunmamızı sağlayan bu alanda uzun yıllara dayanan tecrübemiz bulunmaktadır.

Eşsiz ürünümüz AKS’nin kullanımından elde ettiğimiz sonuçlardır. Taklit etmeye ve yaratıcı fikirlerimizi çalmaya çalışan hazinelerden araştırmak alanında uğraşan dünyanın dört bir yanından büyük bir grup şirketlerden yapıyor. Sonunda bir çok müşteride sahtecilik ve sahtekarlığa yol açan. Bu nedenle, GOLDAKS’ın, havada ve yeraltında pozitif ve negatif iyon partiküllerinin kullanılmasına dayanan uzun vadeli tanımlama teknolojisini kullanarak hazineleri aramak için bölgedeki en iyi şirket olduğunu açıkça belirtmek gerekir.

Uzak derinliklerde yeryüzünün hazinelerini keşfetmede en yüksek kesinliği sağlamak için bu teknik hakkında modern algoritma şifre geliştirdik. Ürünümüz, 30 metreye kadar olan mesafelerde hazineleri bulmada en iyi olanıdır, zeminde 3.000 metreye kadar olan mesafelerde antik hazineleri veya altınları keşfediyoruz. Kısacası, yere gömülmüş altın veya hazineyi bulmak isterseniz, GOLDAKS ürünümüz size adanmıştır.

×
Show

Dünya çapında ücretsiz gönderim !

Kaçırma !

Şimdi satın al

GoldAks

Bizi İzleyin